After Life

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

After Life – brytyjski serial z 2019 roku w reżyserii Ricky’ego Gervaisa. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 8 marca 2019, 3 kwietnia 2019 Netflix zapowiedział powstanie drugiej serii.

Po śmierci żony Tony załamuje się i postanawia popełnić samobójstwo. Rezygnuje jednak z tego planu, stwierdzając, że będzie mówił i robił, co tylko zechce, w każdej chwili mogąc zakończyć swoje życie.

9 maja 2018 ogłoszono, że Netflix zamówił pierwszy, liczący sześć odcinków. Ricky Gervais został scenarzystą, odtwórcą głównej roli, reżyserem i, razem z Charliem Hansonem, producentem wykonawczym serialu. 14 stycznia 2019 wyjawiono datę premiery After Life – 8 marca 2019. Poinformowano także, że Hanson zostanie producentem, a na miejscu producenta wykonawczego zastąpi go Duncan Hayes. 3 kwietnia 2019 potwierdzono, że serial zostanie przedłużony o kolejny sezon.

5 lipca 2018 roku do obsady dołączyli Penelope Wilton, David Bradley, Ashley Jensen, Tom Basden, Tony Way, David Earl, Joe Wilkinson, Kerry Godliman, Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty i Diane Morgan.

Główne zdjęcia rozpoczęto w lipcu 2018, w Londynie. After Life kręcono w Bristolu, Hampstead, Hemel Hempstead, Beaconsfield i Camber Sands w East Sussex.

W serwisie Rotten Tomatoes serialowi przyznano 69% na podstawie 39 recenzji, przy średniej ocenie 6,29/10. Na portalu Metacritic dostał 57 punktów na 100 możliwych w oparciu o 13 ocen.

Daj nam znać

After Life

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]