Brickleberry

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

(seria II–III)Roger BlackWaco O’Guin

14 kwietnia 2015 3 marca 2017–

15 kwietnia 2018

Brickleberry – amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Roger Blacka i Waco O’Guina, a wyprodukowany przez Damn! Show Productions,Black Heart Productions i Fox 21.

Premiera serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 25 września 2012 na amerykańskim Comedy Central. W Polsce serial zadebiutował od 3 marca 2017 do 15 kwietnia 2018 na antenie Comedy Central w wersji z polskim dubbingiem.

Dnia 7 stycznia 2015 roku, stacja Comedy Central ogłosiła, że serial został zakończony po trzech sezonach. Ostatni odcinek serialu został wyemitowany 14 kwietnia 2015.

W 2018 w serwisie Netflix został wydany serial Paradise PD twórców Brickleberry. Główne postacie nawiązują do swoich odpowiedników z Brickleberry, a niektóre wracają nawet identyczne, jednak inaczej pokolorowane.

Zobacz więcej  Miss Americana

Serial opowiada o przygodach grupy strażników fikcyjnego Parku Narodowego Brickleberry, leżącego w pobliżu miasteczka Hazelhurst.

Wersja polska: na zlecenie Comedy Central Polska – Start International Polska
Reżyseria i dialogi: Grzegorz Drojewski
Tłumaczenie: Tomasz Kutner
Dźwięk i montaż: Renata Gontaz
Kierownictwo produkcji: Dorota Nyczek
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:

Śpiewali:

i inni

Lektor:

W 2016 r. Ukazał się 4-częściowy komiks, wydany przez Dynamite Entertainment, napisany przez współtwórców, Waco O’Guin i Roger’a Black i ilustrowany przez Timothy’ego Hopkinsa. Fabuła komiksu „ArMOOgeddon” ma miejsce w przyszłości, po wydarzeniach przedstawionych w ostatnim odcinku („Globalne Ocieplenie”.) Steve jest jedynym ocalałym strażnikiem parku po inwazji obcych krów. Z pomocą dr Kuźniaka podróżuje w czasie do 2015 roku, aby zabić Woody’ego, którego działania doprowadziły do inwazji i zniszczenia całej ludzkości. Z kolei Władca Krów wysyła Bobby’ego w czasie, aby pokrzyżować plany Steve’a z przyszłości, ale Malloy dołącza do Steve’a, aby pomóc mu wykonać misję. Kiedy jego plan się nie powiedzie, Steve wraca do przyszłości, aby zebrać pozostałych strażników w parku i obalić Władcę Krów.

Zobacz więcej  Transformers

Was this post helpful?

Brickleberry

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator