Chilling Adventures of Sabrina (serial telewizyjny)

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Image by/from MTV International

Chilling Adventures of Sabrina – amerykański serial (dramat, horror) wyprodukowany przez Warner Bros. Television, który jest luźną adaptacją komiksu o tym samym tytule wydawanego przez Archie Comics.

Wszystkie 10 odcinków pierwszej serii zostało udostępnionych 26 października 2018 roku na platformie Netflix.

Serial opowiada o przygodach Sabriny Spellman, nastoletniej czarownicy.

6 grudnia 2017 roku platforma Netflix zamówiła pierwszy sezon serialu opartego na komiksie Chilling Adventures of Sabrina wydawanego przez Archie Horror – imprintu wydawnictwa Archie Comics. Serię rozdzielono na dwie części – pierwsza liczy dziesięć odcinków, a druga – dziewięć. Jedenastym odcinkiem pierwszej części jest świąteczny epizod specjalny o tytule Zimowa opowieść.

Zobacz więcej  All About the Washingtons

Na początku stycznia 2018 roku ogłoszono, że tytułową rolę zagra Kiernan Shipka, a w kolejnym poinformowano, że Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Lucy Davis, Miranda Otto i Richard Coyle dołączyli do obsady.

W marcu 2018 roku ogłoszono, że w serialu zagrają również: Bronson Pinchot, Ross Lynch, Tati Gabrielle, Abigail Cowen oraz Adeline Rudolph.
W maju 2018 poinformowano, że Justin Dobies otrzymał rolę jako Tommy Kinkle.

Zobacz więcej  Apple Inc.

18 grudnia 2018 platforma Netflix zamówiła drugi sezon, który będzie składał się z trzeciej i czwartej części całego serialu o łącznej ilości 16 odcinków.

Was this post helpful?

Chilling Adventures of Sabrina (serial telewizyjny)

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator