Fauda

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Fauda (oryginalny tytuł hebr.: פאודה, translit.: Fauda, z arab.: فوضى, dosłownie: Chaos) – izraelski serial telewizyjny emitowany od 15 lutego 2015 roku przez izraelską stację Yes Oh. W Polsce serial został udostępniony w całości 2 grudnia 2016 roku na platformie internetowej Netflix.

Serial otrzymał między innymi sześć Nagród Izraelskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej w 2016 roku, w tym za najlepszy serial dramatyczny. Po emisji pierwszej serii producenci zapowiedzieli produkcję drugiej.

Zobacz więcej  Garmin

Akcja serialu toczy się we współczesnym Izraelu i w Palestynie na tle konfliktu izraelsko-palestyńskiego. W trakcie przesłuchania palestyńskiego członka Hamasu kapitan izraelskich służb specjalnych odkrywa, że Abu Ahmed, zwany też Panterą, terrorysta uznany za zabitego, żyje i szykuje zamach. Aby ostatecznie zlikwidować Abu Ahmeda, służby ściągają do pracy byłego agenta Dorona Kavilio, odpowiedzialnego za nieudaną akcję przeciwko terroryście. Otrzymuje zadanie przeniknięcia do środowiska Hamasu i zabicie Pantery.

Zobacz więcej  Świat wiedźmina

Was this post helpful?

Fauda

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator