GO! Żyj po swojemu

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Image by/from BRFZ1

GO! Żyj po swojemu (hiszp. GO! Vive a tu manera) – argentyńska telenowela wyprodukowana przez oddziały Onceloops i Kuarzo Entertainment Argentina. Telenowela pojawiła się 22 lutego 2019 roku w serwisie Netflix we wszystkich krajach świata, włącznie z Polską.

Twórcą serialu jest Sebastián Mellino, który zajmował się kierownictwem muzycznym w serialach Violetta i Soy Luna, jedną ze scenarzystów jest Patricia Maldonado, która zajmowała się też scenariuszem do seriali Rebelde Way i Chiquititas, a jednym z producentów jest Víctor Tevah, który był również producentem w serialach Violetta, Soy Luna i Jedenastka.

Dnia 14 marca 2019 roku zostało potwierdzone, że serial został przedłużony o drugi sezon, którego premiera miała miejsce 21 czerwca 2019 roku na platformie Netflix. W lutym 2020 roku został potwierdzony trzeci sezon serialu.

Mía (Pilar Pascual), która ma ogromny talent muzyczny i mieszka ze swoją matką chrzestną, otrzymuje stypendium, żeby się uczyć w szkole artystycznej Saint Mary. Gdy Mía stawia swoje pierwsze kroki w szkole, przystosowuje się do niej i spotyka nowych przyjaciół, natrafia również na córkę właścicieli szkoły, Lupe (Renata Toscano), która jest najbardziej utalentowaną i najpopularniejszą uczennicą szkoły. Z tego powodu Mía, wspólnie z dwojgiem nowych przyjaciół, ciężko pracuje, żeby również być utalentowaną uczennicą szkoły. Mía spotyka również Álvaro (José Giménez Zapiola), gwiazdę szkolnej drużyny koszykarskiej, w którym się zakochuje. Álvaro również nie jest osobą bez problemów, bo jest przyrodnim bratem Lupe i ma napięte stosunki z Juanmą (Santiago Sáez), który jest chłopakiem Lupe. Mía również będzie miała problemy z wyrażaniem swoich uczuć, ale mimo to pokaże swoim przyjaciołom, jak to zrobić, choć to sprawi jej wiele problemów w próbie dopasowania i bycia częścią jej nowego życia.

Wersja polska: BTI Studios
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Dialogi:

Dźwięk:

Montaż i zgranie: Przemysław Kruszewski
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

Daj nam znać

GO! Żyj po swojemu

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator