Good Girls

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Image by/from NBC

Good Girls – amerykański serial telewizyjny (komediodramat, kryminał) wyprodukowany przez Minnesota Logging Company oraz Universal Television, którego twórcą jest Jenna Bans. Serial jest emitowany od 26 lutego 2018 roku przez NBC. W Polsce serial jest emitowany na platformie Netflix.

Serial opowiada o dwóch siostrach: Beth i Annie oraz ich przyjaciółce Ruby. Kobiety z powodu braku pieniędzy postanawiają wejść na kryminalną ścieżkę i obrabować supermarket spożywczy, w którym Annie pracuje jako kasjerka. W czasie napadu Annie zostaje rozpoznana przez swojego szefa, Boomera, który próbuje szantażować dziewczynę. Zysk z napadu jest dużo większy niż przewidywano, co przyciąga uwagę lokalnego przestępcy (Rio), który wciąga kobiety w kolejne przestępstwa, m.in. przemyt i pranie brudnych pieniędzy. Jednocześnie przyjaciółki muszą radzić sobie z trudnościami życia codziennego.

Zobacz więcej  Vanessa Hudgens

9 grudnia 2015 roku, stacja NBC zamówiła pilotowy odcinek serialu od Jenna Bans

Pod koniec stycznia 2017 roku, poinformowano, że do serialu dołączył Manny Montana.

W kolejnym miesiącu, ogłoszono, że do obsady dołączyli: Reno Wilson jako Stan Hill, Matthew Lillard jako Dean Boland, Retta jako Ruby Hill oraz Mae Whitman jako Annie Marks.

12 maja 2017 roku, stacja NBC ogłosiła zamówienie pierwszego sezonu serialu na sezon telewizyjny 2017–2018.

Zobacz więcej  Rzymskie dziewczyny (serial telewizyjny)

Pod koniec sierpnia 2017 roku, poinformowano, że Christina Hendricks otrzymała rolę Beth Boland.

8 maja 2018 roku, stacja NBC przedłużyła serial o drugi sezon.

25 kwietnia 2019 roku, stacja NBC oficjalnie zamówiła trzeci sezon. Stacja zwiększyła liczbę odcinków trzeciego sezonu. Będzie on ich liczył, aż 16.

Was this post helpful?

Good Girls

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator