Jak oglądać Animal na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać Animal przez VPN. Zobacz Animal z 2014 roku oceniony na 6.6 na 10 punktów.

Animal

Animal − pierwszy album Keshy Rose Sebert, pochodzącej z USA piosenkarki znanej pod pseudonimem Kesha lub Ke$ha. Album został wydany 5 stycznia 2010 roku przez RCA Records. Piosenkarka współpracowała z takimi producentami jak: Dr. Luke, Benny Blanco, David Gamson, Greg Kurstin, Max Martin i inni. Teksty piosenek były pisane na podstawie doświadczeń wokalistki, opowiadają o złamanym sercu, chłopcach, miłości i dobrej zabawie. Muzycznie płyta nagrana jest w stylu dancepop, zawiera elementy electro i beaty typowe dla electropop.

Po wydaniu płyta otrzymała mieszane recenzję. Niektórzy krytycy chwalili zabawę, beztroski charakter, podczas gdy inni twierdzili, że album jest dziecinny i nieszczery. Spór wywołał także tak zwany auto-tune, niektórzy krytycy ocenili go jako zabawę, inni, że brzmi irytująco i, że w rzeczywistości nie wiadomo czy zaśpiewała to Kesha. Album osiągnął szczyt listy w Grecji, Kanadzie i Ameryce Północnej. Dotarł także do pierwszej dziesiątki w siedmiu innych krajach. Na całym świecie sprzedał się w ponad milionowym nakładzie.

Z albumu zostały wydane cztery single. Singiel promujący wydawnictwo „Tik Tok”, został wydany 7 sierpnia 2009 roku. Utwór osiągnął pozycję pierwszą w dwunastu krajach, w tym Billboard Hot 100 i Canadian Hot 100. 19 lutego 2010 roku wypuszczono do rozgłośni radiowych drugi singiel zatytułowany „Blah Blah Blah”. Piosenka zadebiutowała na pozycji siódmej w USA i trzeciej w Kanadzie, w wyniku sprzedaży cyfrowej. Ponadto dotarł do Top 10 w czterech innych krajach. Trzeci singiel z płyty o tytule „Your Love Is My Drug” wydano 21 maja 2010 roku. Kompozycja dotarła do pierwszej dziesiątki w pięciu krajach, z czego w trzech dotarła do pierwszej piątki. Ostatni singiel „Take It Off” zadebiutował w pierwszej dziesiątce w trzech krajach oraz w pierwszej dwudziestce w pięciu innych.

Animal na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Animal
  • Rok produkcji: 2014
  • Ocena: 6.6 / 10
  • Reżyseria: Brett Simmons
  • Obsada: Jeremy Sumpter; Elizabeth Gillies; Joey Lauren Adams; Keke Palmer; Amaury Nolasco; Parker Young; Eve; Paul Iacono; Thorsten Kaye
  • Kraj produkcji: United States
  • Czas trwania: 86 minut
  • Kategoria: Horror

Poza Animal na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Animal na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać Animal na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator