Jak oglądać Bujjigadu na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Bujjigadu

Bujjigadumade in Chennai (telugu: బుజ్జీగాడు) – film w języku telugu, na podstawie scenariusza i w reżyserii Puri Jagannadha. Film miał premierę 22 maja 2008. To film, w którym miłość zwycięża czas i oddalenie bohaterów. Rozłączeni w dzieciństwie poszukują siebie jako ludzie dorośli. Poszukiwaniom tym towarzyszą bójki, napady na autobus, wojny gangów, w których bierze udział broniący wciąż skrzywdzonych Bujii.

Dwunastoletni Bujji (Prabhas) mieszka wraz z przybranymi rodzicami w Vizag. W sąsiedztwie mieszka jedenastoletnia Chitti (Trisha), która jest przyjaciółką Bujjiego. Chłopak skrycie kocha się w dziewczynie i gdy ta z błahego powodu obraża się na niego i żąda by przez dwanaście lat się do niej nie odzywał mimo sprzeciwów podejmuje zobowiązanie. W dodatku Chitti obiecuje po dwunastu latach poślubić Bujjiego i ten aby nie cierpieć katuszy milczenia postanawia uciec z domu.

Dwanaście lat później Bujji mieszka w Chennai i jest wielkim fanem Rajnikantha, megagwiazdy kina tamilskiego. Gdy mija wyznaczony czas wraca do rodzinnego miasta by dowiedziec się, że Chitti wraz z rodziną prawie dwanaście lat temu wyprowadziła się do Hyderabadu. Zawsze skory do bójki chłopak trafia do aresztu, gdzie poznaje synów mafijnego bossa Machi Reddy (Kota Srinivas Rao). Skuszony zapłatą 10 mln rupii zgadza się zabić Sivanna (Mohan Babu).

Zobacz więcej  Jak oglądać Hercules Unchained na Netflix za darmo?

Po przyjeździe do Hyderabadu dowiaduje się, że Sivanna jest bratem Chitti.

Galeria na Idlebrain
Galeria na Indiaglitz

Bujjigadu na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Bujjigadu
  • Ograniczenia wiekowe: all
  • Rok produkcji: 2008
  • Ocena: 96 / 100

Poza Bujjigadu na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Bujjigadu na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Bujjigadu na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator