Jak oglądać Captain America: Civil War na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Captain America: Civil War

What If This Happened in Marvel's Civil War [ Parody ] ft Spider-man Homecoming

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (oryg. Captain America: Civil War) – amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym imieniu wydawnictwa Marvel Comics. Film ten jest inspirowany komiksem Wojna domowa, ale nie jest jego adaptacją.
Za reżyserię odpowiadali Anthony i Joe Russo, a za scenariusz Christopher Markus i Stephen McFeely. W głównych rolach wystąpili: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Tom Holland, Frank Grillo, William Hurt i Daniel Brühl.

Po wydarzeniach w Avengers: Czas Ultrona, Steve Rogers z nowym zespołem Avengers muszą sobie poradzić z kolejnym międzynarodowym problemem. Władze państw próbują wprowadzić ustawę regulującą działania superbohaterów oraz określenie, kiedy korzystać z pomocy Avengers.

Film jest kontynuacją filmów Captain America: Pierwsze starcie i Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Początkowo miał być on drugi po Ant-Manie w Fazie III Marvel Cinematic Universe, jednak zdecydowano, że będzie on ją rozpoczynał. Jest to trzynasty film należący do tej franczyzy.

Zobacz więcej  Jak oglądać Law of the Pampas na Netflix za darmo?

Jego światowa premiera odbyła się 12 kwietnia 2016 roku, natomiast polska miała miejsce 6 maja 2016 roku. Film zarobił 1153 milionów dolarów przy budżecie 250 milionów.

Captain America: Civil War na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Captain America: Civil War
  • Ograniczenia wiekowe: 13+
  • Rok produkcji: 2016
  • Ocena: 91 / 100

Poza Captain America: Civil War na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Captain America: Civil War na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Captain America: Civil War na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator