Jak oglądać Fuller House na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Fuller House

Fuller House | Exclusive - Sneak Peek | Netflix

Pełniejsza chata (ang. Fuller House) – amerykański serial komediowy; sequel popularnej na przełomie lat 80. i 90. Pełnej chaty. Serial realizuje telewizja internetowa Netflix, a jego premiera miała miejsce 26 lutego 2016 roku. Zaledwie kilka dni później stacja zapowiedziała realizację sezonu drugiego. Prace ruszyły w maju 2016, a premiera odbyła się 9 grudnia 2016, z jednoczesną zapowiedzią sezonu trzeciego w roku 2017. W czerwcu 2017 Netflix oznajmił, że osiemnastoodcinkowa seria trzecia zostanie podzielona na dwie części, z których pierwsza (9 odcinków) zadebiutuje 22 września 2017. Pod koniec października, Netflix oficjalnie poinformował, że czwarty sezon zadebiutuje 14 grudnia 2018. Pod koniec stycznia 2019, potwierdzona została produkcja piątego sezonu, który miał premierę 6 grudnia 2019 roku.

W polskiej wersji językowej serial wprowadzany był na Netflix równolegle z angielską. Dodatkowo 11 kwietnia 2020, swoją premierę miał on na kanale Comedy Central Polska.

Zobacz więcej  Jak oglądać The Student na Netflix za darmo?

Wbrew oczekiwaniom, w serialu nie pojawiają się największe gwiazdy jego pierwowzoru; siostry Mary-Kate i Ashley Olsen. Zgodnie z zapowiedziami, sukces pierwszej serii nie wykluczał możliwości powstania kolejnych oraz udziału w nich Mary-Kate Olsen, która nieobecność swoją tłumaczyła innymi projektami w tym samym czasie. Ostatecznie, aktorka w kolejnych odcinkach jednak nie wystąpiła.

2 czerwca 2020 roku na platformie Netflix pojawił się pożegnalny sezon „Pełniejszej chaty”, który otrzymał numer 5B.

Fuller House na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Fuller House
  • Ograniczenia wiekowe: TV-G
  • Rok produkcji: 2016
  • Ocena: 90 / 100

Poza Fuller House na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Fuller House na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Fuller House na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator