Jak oglądać Fuller House na Netflix za darmo?

Fuller House

FULLER HOUSE Season 6 Netflix Release Date: Will There Be Another Series?

Pełniejsza chata (ang. Fuller House) – amerykański serial komediowy; sequel popularnej na przełomie lat 80. i 90. Pełnej chaty. Serial realizuje telewizja internetowa Netflix, a jego premiera miała miejsce 26 lutego 2016 roku. Zaledwie kilka dni później stacja zapowiedziała realizację sezonu drugiego. Prace ruszyły w maju 2016, a premiera odbyła się 9 grudnia 2016, z jednoczesną zapowiedzią sezonu trzeciego w roku 2017. W czerwcu 2017 Netflix oznajmił, że osiemnastoodcinkowa seria trzecia zostanie podzielona na dwie części, z których pierwsza (9 odcinków) zadebiutuje 22 września 2017. Pod koniec października, Netflix oficjalnie poinformował, że czwarty sezon zadebiutuje 14 grudnia 2018. Pod koniec stycznia 2019, potwierdzona została produkcja piątego sezonu.

W polskiej wersji językowej serial wprowadzany był na Netflix równolegle z angielską. Dodatkowo 11 kwietnia 2020, swoją premierę miał on na kanale Comedy Central Polska.

Zobacz więcej  Jak oglądać Power Rangers Dino Super Charge na Netflix za darmo?

Wbrew oczekiwaniom, w serialu nie pojawiają się największe gwiazdy jego pierwowzoru; siostry Mary-Kate i Ashley Olsen. Zgodnie z zapowiedziami, sukces pierwszej serii nie wykluczał możliwości powstania kolejnych oraz udziału w nich Mary-Kate Olsen, która nieobecność swoją tłumaczyła innymi projektami w tym samym czasie. Ostatecznie, aktorka w kolejnych odcinkach jednak nie wystąpiła.

Fuller House na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Fuller House
  • Ograniczenia wiekowe: TV-G
  • Rok produkcji: 2016
  • Ocena: 90 / 100

Poza Fuller House na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Fuller House na Netflix?

Jak oglądać Fuller House na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator