Jak oglądać Little Boxes na Netflix za darmo?

Little Boxes

The Possession (2012) - Official Trailer #1

Little Boxes – piosenka napisana i skomponowana przez amerykańską piosenkarkę Malvinę Reynolds w 1962 roku, która stała się hitem dla przyjaciela piosenkarki – Pete’a Seegera w 1963 roku.

Piosenka jest polityczną satyrą opisującą zjawisko rozwoju przedmieść amerykańskich miast po II wojnie światowej i za tym idącej konformistycznej postawy amerykańskiej klasy średniej. Piosenka nazywa podmiejskie domy kolorowymi „małymi pudełkami” (ang. little boxes), które wszystkie wykonane są z ticky-tacky i wszystkie wyglądają tak samo. „Ticky-tacky” to określenie tanich, kiepskich materiałów, z których wykonane są wspomniane domy. W utworze, mieszkańcy „małych pudełek” idą na uniwersytet, gdzie są pakowani w inne pudełka i kiedy kończą studia, są również zrobieni z ticky-tacky i wyglądają tak samo.

Utwór jest melodią przewodnią amerykańskiego serialu telewizyjnego Trawka. W pierwszym sezonie wykorzystany został oryginalny utwór Reynolds. W drugim, trzecim i ósmym sezonie można usłyszeć piosenkę w wykonaniu blisko 30 artystów, m.in. Linkin Park i Reginę Spektor.

Zobacz więcej  Jak oglądać Hap and Leonard na Netflix za darmo?

Little Boxes na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Little Boxes
  • Ograniczenia wiekowe: TV-14
  • Rok produkcji: 2016
  • Ocena: 61 / 100

Poza Little Boxes na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Little Boxes na Netflix?

Jak oglądać Little Boxes na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator