Jak oglądać Lucky: No Time for Love na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Lucky: No Time for Love

3 Simple Ways To Stop Bad Luck | Remove Toxic Negative Energy & Get Into Positive Vibes INSTANTLY!

Lucky: No Time for Love(inne tytuły: „Lucky”; niemiecki: „Lucky – Keine Zeit für die Liebe”) to bollywoodzki dramat miłosny, którego akcja rozgrywa się w rozdartej wojną Rosji. Wyreżyserowała go w 2005roku parada debiutantów Radhika Rao i Vinay Saprus, a w rolach głównych zagrali Salman Khan, Sneha Ullal i Mithun Chakraborty. Film opowiada o tym, jak rozpieszczony przez kobiety mężczyzna, którego dialog z nimi sprowadzał się tylko do „witaj, dzięki, wybacz i żegnaj” ratując życie dziewczynie uczy się kochać. To też jej historia – dziś dziecko, jutro dziewczyna i budząca się do miłości kobieta. Akcja filmu rozgrywa się z ogarniętej wojną domową Rosji w środowisku dyplomatów indyjskich, ale przede wszystkim na śnieżnych polach wokół Petersburga, na poligonach, podmiejskich dworcach, przy jeziorze Ładoga podczas ucieczki i w walkach z żołnierzami, terrorystami.

Siostrzyczki Lucky (Sneha Ullal) i Dhara (Priyanka Shinoy), córki dyplomaty indyjskiego tęsknią za Indiami w Petersburgu. 17-letnia Lucky żyje nauką do egzaminów starając się spełnić oczekiwania ojca. Ten spodziewa się po niej samych sukcesów. Nie do końca przygotowana jadąc rowerem na egzamin modli się o mały cud, który umożliwiłby zdawanie później. Jej modlitwa zostaje wysłuchana. Lucky nie dojeżdża na egzamin. Zaatakowana przez rosyjskiego chłopaka uciekając chowa się w samochodzie. Właściciel samochodu, syn indyjskiego ambasadora Aditya Sekhri (Salman Khan) zostaje zatrzymany przez wojsko szukające terrorystów. Ku jego zaskoczeniu wojskowi rewidując samochód odkrywają obecność Lucky. Nagły atak terrorystów umożliwia im ucieczkę. Rosję ogarnia wojna domowa. Siły rządowe walczą z siłami terrorystów. Dla obu stron dwoje cudzoziemców staje się osobami podejrzanymi. Zaczyna się ich epopeja wśród śniegu, w kryjówkach, podczas ucieczek, w walce. Grożące im niebezpieczeństwo zbliża ich coraz bardziej ze sobą. Z czasem Aditya przestaje widzieć w Lucky tylko dziewczynkę.

Zobacz więcej  Jak oglądać Loverboy na Netflix za darmo?

Tymczasem ambasada dostaje rozkaz, aby Indusi jak najszybciej wracali do Delhi. Na poszukiwania zaginionych zostaje wysłany znany ze swojej skuteczności Pindi Das Kapoor (Mithun Chakraborty)….

Lucky: No Time for Love na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Lucky: No Time for Love
  • Ograniczenia wiekowe: all
  • Rok produkcji: 2005
  • Ocena: 99 / 100

Poza Lucky: No Time for Love na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Lucky: No Time for Love na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Lucky: No Time for Love na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator