Jak oglądać Narcos na Netflix za darmo?

Narcos

Narcos: México – Temporada 2 | Trailer oficial | Netflix

Narcos – amerykański serial telewizyjny (thriller, dramat), wyprodukowany przez Gaumont International Television dla platformy Netflix, którego twórcami są Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro.

1 kwietnia 2014 Netflix zamówił pierwszą serię Narcosa, a wszystkie 10 odcinków zostało zamieszczonych na stronie internetowej platformy w dniu 28 sierpnia 2015. Drugą serię udostępniono 2 września 2016. 6 września 2016 zapowiedziano powstanie serii trzeciej i czwartej.

W 2019 r. Netflix sprzedał licencję na serial polskiej stacji Stopklatka TV i jest tam emitowany od 23 listopada 2019. Stopklatka TV jest jednym z pierwszych kanałów na świecie, którym udało się kupić licencję na serial oryginalny Netflixa po starcie serwisu w Polsce.

Oryginalna wersja językowa serialu – oznaczona jako angielska – zawiera teksty zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. Tłumaczenie dźwięku w systemie Netflix dotyczy wyłącznie części angielskiej, natomiast słowa hiszpańskie tłumaczone są tylko poprzez napisy

Zobacz więcej  Jak oglądać Quantico na Netflix za darmo?

Zdjęcia do pierwszych trzech serii były kręcone w Kolumbii (m.in. w Bogocie i okolicach).

Jego kontynuacją jest Narcos: Meksyk.

Narcos na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Narcos
  • Ograniczenia wiekowe: TV-MA
  • Rok produkcji: 2016
  • Ocena: 94 / 100

Poza Narcos na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Narcos na Netflix?

Jak oglądać Narcos na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator