Jak oglądać Narcos na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Narcos

NARCOS Season 3 Official Trailer (2017) Netflix TV Show HD

Narcos – amerykański serial telewizyjny (thriller, dramat), wyprodukowany przez Gaumont International Television dla platformy Netflix, którego twórcami są Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro.

1 kwietnia 2014 Netflix zamówił pierwszą serię Narcosa, a wszystkie 10 odcinków zostało zamieszczonych na stronie internetowej platformy w dniu 28 sierpnia 2015. Drugą serię udostępniono 2 września 2016. 6 września 2016 zapowiedziano powstanie serii trzeciej i czwartej.

W 2019 r. Netflix sprzedał licencję na serial polskiej stacji Stopklatka TV i jest tam emitowany od 23 listopada 2019. Stopklatka TV jest jednym z pierwszych kanałów na świecie, którym udało się kupić licencję na serial oryginalny Netflixa po starcie serwisu w Polsce.

Oryginalna wersja językowa serialu – oznaczona jako angielska – zawiera teksty zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. Tłumaczenie dźwięku w systemie Netflix dotyczy wyłącznie części angielskiej, natomiast słowa hiszpańskie tłumaczone są tylko poprzez napisy

Zobacz więcej  Jak oglądać Lazy Eye na Netflix za darmo?

Zdjęcia do pierwszych trzech serii były kręcone w Kolumbii (m.in. w Bogocie i okolicach).

Jego kontynuacją jest Narcos: Meksyk.

Narcos na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Narcos
  • Ograniczenia wiekowe: TV-MA
  • Rok produkcji: 2016
  • Ocena: 94 / 100

Poza Narcos na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Narcos na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Narcos na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator