Jak oglądać Never Forget na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Never Forget

The Loneliest Planet - Official Trailer | IFC Films

Never Forget, znany również w języku islandzkim jako Mundu eftir mér – utwór islandzkich piosenkarzy Grety Salóme Stefánsdóttir i Jóna Jósepa „Jónsiego” Snæbjörnssona napisany przez Salóme, wydany jako singiel w marcu 2012 roku oraz umieszczony na jej debiutanckiej płycie studyjnej zatytułowanej In the Silence z tegoż roku.

W styczniu 2012 roku utwór został zakwalifikowany do stawki konkursowej krajowych eliminacji eurowizyjnych Söngvakeppni Sjónvarpsins 2012. 14 stycznia został zaprezentowany przez duet w pierwszym półfinale eliminacji i awansował do organizowanego 11 lutego finału, w którym zajął ostatecznie pierwsze miejsce po zdobyciu największej liczby 22 punktów w głosowaniu jurorów (1. miejsce) i telewidzów (2. miejsce z liczbą 18 649 głosów), dzięki czemu został wybrany na propozycję reprezentującą Islandię w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Baku.

Po wygraniu Söngvakeppni Sjónvarpsins 2012 duet nagrał anglojęzyczną wersję zwycięskiego utworu – „Never Forget”. W maju numer ogłoszony jednym z głównych faworytów Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Eurowizji (OGAE) do wygrania Konkursu Piosenki Eurowizji. 22 maja utwór został zaprezentowany przez duet z drugim numerem startowym w pierwszym półfinale konkursu i z ósmego miejsca awansował do finału, w którym zajął ostatecznie dwudzieste miejsce po uzyskaniu 46 punktów.

Zobacz więcej  Jak oglądać I Don't Feel at Home in This World Anymore na Netflix za darmo?

Never Forget na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Never Forget
  • Ograniczenia wiekowe: 18+
  • Rok produkcji: 2008
  • Ocena: 94 / 100

Poza Never Forget na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Never Forget na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Never Forget na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator