Jak oglądać Never Forget na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać Never Forget przez VPN. Zobacz Never Forget z 1991 roku oceniony na 7 na 10 punktów.

Never Forget

Never Forget, znany również w języku islandzkim jako Mundu eftir mér – utwór islandzkich piosenkarzy Grety Salóme Stefánsdóttir i Jóna Jósepa „Jónsiego” Snæbjörnssona napisany przez Salóme, wydany jako singiel w marcu 2012 roku oraz umieszczony na jej debiutanckiej płycie studyjnej zatytułowanej In the Silence z tegoż roku.

W styczniu 2012 roku utwór został zakwalifikowany do stawki konkursowej krajowych eliminacji eurowizyjnych Söngvakeppni Sjónvarpsins 2012. 14 stycznia został zaprezentowany przez duet w pierwszym półfinale eliminacji i awansował do organizowanego 11 lutego finału, w którym zajął ostatecznie pierwsze miejsce po zdobyciu największej liczby 22 punktów w głosowaniu jurorów (1. miejsce) i telewidzów (2. miejsce z liczbą 18 649 głosów), dzięki czemu został wybrany na propozycję reprezentującą Islandię w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Baku.

Po wygraniu Söngvakeppni Sjónvarpsins 2012 duet nagrał anglojęzyczną wersję zwycięskiego utworu – „Never Forget”. W maju numer ogłoszony jednym z głównych faworytów Międzynarodowego Stowarzyszenia Miłośników Eurowizji (OGAE) do wygrania Konkursu Piosenki Eurowizji. 22 maja utwór został zaprezentowany przez duet z drugim numerem startowym w pierwszym półfinale konkursu i z ósmego miejsca awansował do finału, w którym zajął ostatecznie dwudzieste miejsce po uzyskaniu 46 punktów.

Never Forget na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Never Forget
  • Rok produkcji: 1991
  • Ocena: 7 / 10
  • Reżyseria: Joseph Sargent
  • Obsada: Dabney Coleman; Leonard Nimoy; Blythe Danner; Paul Hampton
  • Kraj produkcji: United States
  • Czas trwania: 94 minut
  • Kategoria: Dramat

Poza Never Forget na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Never Forget na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać Never Forget na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]