Jak oglądać Nightfall na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Nightfall

Nightfall – grecki zespół wykonujący muzykę z pogranicza black, death i gothic metalu. Zespół powstał w 1991 roku w Atenach. Założycielem grupy był basista i wokalista Efthimis Karadimas, którego w 1999 roku w roli basisty zastąpił Marc McKnight, by ten mógł skupić się na śpiewie.

W 1991 roku grupa wydała swoje pierwsze wydawnictwo demo zatytułowane Vanity, które w zaledwie 2 miesiące później przyniosło jej oficjalny kontrakt płytowy. Holy Records, która zaproponowała zespołowi wydanie albumu stała się jej wydawcą az do 2003 roku.

W 1992 roku ukazał się pierwszy album Nightfall pt. Parade into Centuries, zrealizowany w składzie Chris Adamou i Mike Galiatsos (gitary), Costas Savidis (perkusja) oraz Efthimis Karadimas (gitara basowa, wokal). W 1993 roku skład został poszerzony o instrumentalistę klawiszowca który wstępował w grupie do 2005 roku.

Do rozłamu w 1999 roku w niemal niezmienionym składzie grupa wydała 8 wydawnictw, jedynie w 1997 roku na krótko w Nightfall pojawił się gitarzysta Jim Agelopoulos. Natomiast na albumie Diva Futura zespół pojawił się już w zupełnie innym składzie, aczkolwiek perkusista Mark Cross wystąpił na wydawnictwie sesyjnie. Zastąpił go wkrótce potem George Kollias który występował w grupie do 2005 roku, kiedy to ukazał się album Lyssa: Rural Gods and Astonishing Punishments. W chwilę po wydaniu tego albumu zespół zawiesił działalność.

Zobacz więcej  Jak oglądać Rip Girls na Netflix za darmo?

W lutym 2010 roku zespół wznowił działalność. Następnie muzycy podpisali kontrakt na wydanie najnowszego albumu
Astron Black & the Thirty Tyrants z wytwórnią Metal Blade Records.

Nightfall na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Nightfall
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Rok produkcji: 2000
  • Ocena: 100 / 100

Poza Nightfall na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Nightfall na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Nightfall na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator