Jak oglądać Polaroid na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Polaroid

Outer Banks Hilarious Bloopers | Netflix

Polaroid – rodzaj aparatu fotograficznego umożliwiającego niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia. Nazwa Polaroid jest znakiem towarowym firmy Polaroid Corporation.

Pomimo jednak szeregu zastosowań, popularność Polaroida jako medium, począwszy od lat 90. XX wieku, malała – w ogromnej części z powodu ekspansji aparatów cyfrowych – co w lutym 2008 roku doprowadziło firmę do decyzji o wstrzymaniu produkcji filmu i aparatów wykorzystujących tę technologię oraz wyprzedaniu zapasów produktów do końca 2009 roku. Jednak w październiku tego samego roku ogłoszono plan wznowienia produkcji filmu do tego typu aparatów. Jednym z najnowszych aparatów Polaroida jest cyfrowy Polaroid Z340.

Znak towarowy Polaroid jest także stosowany do wielu produktów wytwarzanych przez Polaroid Corporation; m.in. znakiem tym są opatrywane okulary przeciwsłoneczne i produkty do fotografii błyskawicznej.

Właścicielem Polaroida i znaku są obecnie Polacy – kupił go Wiaczesław Smołokowski, a firmę ma poprowadzić jego syn – Oskar. Filmy do klasycznych Polaroidów są nadal produkowane, przez firmę W. Smołokowskiego, która w 2008 roku zakupiła ostatnią czynną fabrykę Polaroida.

Zobacz więcej  Jak oglądać Falling from the Sky: Flight 174 na Netflix za darmo?

Polaroid na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Polaroid
  • Ograniczenia wiekowe: 13+
  • Rok produkcji: 2019
  • Ocena: 96 / 100

Poza Polaroid na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Polaroid na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Polaroid na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator