Jak oglądać Saathiya na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Saathiya

Saathiya – bollywoodzki dramat, który miał premierę 20 grudnia 2002 roku. W rolach głównych występują Rani Mukerji, Vivek Oberoi i Tanuja. Film jest debiutem reżyserskim Shaada Ali, ścieżkę dźwiękową skomponował A.R. Rahman. Saathiya jest remakiem tamilskiego filmu Alaipayuthey, z 2000 roku.

Aditya (Vivek Oberoi) jest młodym mieszkańcem Bobmaju, który właśnie zaczął prowadzić komputerowe przedsiębiorstwo. Pewnego dnia, w porannym pociągu, spotyka Suhani Sharmę (Rani Mukerji). Z miejsca zakochuje się w niej, ona jednak początkowo go odtrąca. Wkrótce jednak Aditya udowadnia Suhani, że są dla siebie stworzeni. Młodzi planują duży ślub, jednak ich rodziny spotykają się i rozpoczyna się walka. Para musi uciec. Zakochani biorą ślub, wprowadzają się do zniszczonego mieszkania i zaczynają początkowo udane życie małżeńskie.
Większość filmów bollywoodzkich skończyłaby się tutaj. Saathiya jednakże towarzyszy parze w trudnościach małżeństwa. Aditya jest ciągle zajęty, Suhani czuje się zaniedbana. Często kłócą się o pieniądze. Wtedy Suhani znika. Aditya myśli, że żona go opuściła i idzie do domu jej rodziców. Ale jej tam nie ma. Szalone poszukiwanie ukochanej ma swój koniec w szpitalu. Suhani została potrącona w wypadku. Jest w śpiączce. Aditya siada na krawędzi łóżka i rozmyśla nad ich wspólnym życiem. Nagle rozumie, jak bardzo kocha żonę i jest gotowy na wszystko, aby ratować małżeństwo. Błaga nieświadomą żonę, by obudziła się i wróciła do niego.

Zobacz więcej  Jak oglądać Whistle na Netflix za darmo?

Saathiya na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Saathiya
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Rok produkcji: 2002
  • Ocena: 100 / 100

Poza Saathiya na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Saathiya na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Saathiya na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator