Jak oglądać Skins na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Skins

Skin Trailer #1 (2019) | Movieclips Indie

Kumple (ang. Skins) – brytyjski serial opowiadający o życiu grupy nastolatków z Bristolu. Premiera pierwszej serii miała miejsce 25 stycznia 2007 roku na antenie kanału E4. Tytuł serialu pochodzi od słowa skins, które w slangu brytyjskim oznacza bletkę – bibułkę do skręcania jointów bądź papierosów.

Polska premiera serialu miała miejsce 2 lipca 2007 roku na antenie BBC Entertainment. Druga seria emitowana była od 13 maja 2008 roku. Serial nadawany był z polskim lektorem.

Serial porusza wiele kontrowersyjnych kwestii, we wszystkie zaś zaangażowani są nastolatkowie. Bohaterowie wychowują się w dysfunkcyjnych rodzinach, piją alkohol, palą papierosy, idą do łóżka z niewłaściwymi osobami, przeklinają, nie potrafią odnaleźć siebie. Twórcami Kumpli są Bryan Elsley i jego syn Jamie Brittain. Po dwóch seriach wymieniono całą główną obsadę, tak więc serie trzecia i czwarta opowiadają o nowym „pokoleniu” nastolatków, borykającym się z innymi problemami niż ich poprzednicy. Cechą rozpoznawczą serialu jest zatrudnianie nieznanych bądź mało znanych młodych aktorów oraz scenarzystów.

Zobacz więcej  Jak oglądać The Forest of the Lost Souls na Netflix za darmo?

Seria doczekała się amerykańskiego remake’u, emitowanego na antenie tamtejszego MTV od 17 stycznia 2011 roku, a w Polsce od 15 maja 2011 na kanale MTV Polska.

Skins na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Skins
  • Ograniczenia wiekowe: TV-MA
  • Rok produkcji: 2017
  • Ocena: / 100

Poza Skins na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Skins na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać Skins na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator