Jak oglądać So Undercover na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

So Undercover

Tajna agentka (ang. So Undercover) – film produkcji amerykańskiej zrealizowany przez Toma Vaughana, który pojawił się na ekranach kin w marcu 2012. W filmie główne role zagrają Miley Cyrus, Jeremy Piven, Mike O’Malley i Kelly Osbourne. Fabuła filmu została napisana przez Allana Loeba. Scenariusz został stworzony przez Stevena Pearla.

Molly Morris (Miley Cyrus) – typowa nastolatka, która pracuje jako prywatny detektyw w zastępstwie swojego ojca (Mike O’Malley) aż do momentu, gdy on otrzymuje swoją pracę z powrotem. Molly otrzymuje ofertę pracy w FBI dzięki której zyskuje pieniądze, które stracił jej ojciec. Molly otrzymuje misję, podczas której musi ochronić córkę gangstera, Alex (Lauren McKnight) po tym, jak staje się członkiem FBI. Jest ona zmuszona do bycia niewulgarną, kulturalną dziewczyną ze studenckiego koła zainteresowań. Wiele scen do filmu było nagrywanych w kampusie Tulane University.

W siedzibie bractwa sióstr, Molly, pod pseudonimem Brooke Stonebridge, szuka wszelkich wskazówek i informacji o Alex. Poza pracą zakochuje się w Nicolasie.

So Undercover na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: So Undercover
  • Ograniczenia wiekowe: 13+
  • Rok produkcji: 2012
  • Ocena: 6 / 100

Poza So Undercover na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś So Undercover na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać So Undercover na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator