Jak oglądać Stargate SG-1 na Hulu za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Stargate SG-1

I Want A New Stargate Series [DTA #36]

Gwiezdne wrota (ang. Stargate SG-1) – amerykańsko-kanadyjski serial fantastyczno-naukowy wyprodukowany przez Metro-Goldwyn-Mayer. Twórcami serialu są Brad Wright i Jonathan Glassner. Fabuła serii opiera się na wydarzeniach przedstawionych w filmie z 1994 roku pt. Gwiezdne wrota. Serial składa się łącznie z 214 odcinków, podzielonych na 10 sezonów. Jego premiera miała miejsce 27 lipca 1997 roku na kanale Showtime; ostatni odcinek wyemitowano 13 marca 2007 roku na kanale Sky1. W 2008 roku powstały także dwa filmy fabularne związane z serialem, kończące wątki serialu – Gwiezdne wrota: Arka Prawdy oraz Gwiezdne wrota: Continuum.

Akcja serialu rozpoczyna się rok po wydarzeniach z filmu kinowego, gdy rząd Stanów Zjednoczonych przypadkowo dowiaduje się, że przechowywane przez nich urządzenie Obcych o nazwie Gwiezdne Wrota jest w stanie transportować ludzi i przedmioty także na inne planety. W związku z tym, zostają sformowane elitarne jednostki podlegające dowództwu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, które mają za zadanie chronić Ziemię przed zagrożeniami z kosmosu, takimi jak Goa’uldowie czy Ori. Flagową drużyną jednostki jest SG-1, składająca się ze specjalistów w swoich dziedzinach – pułkownika Jacka O’Neilla (Richard Dean Anderson), doktora Daniela Jacksona (Michael Shanks), major Samanthy Carter (Amanda Tapping) i Teal’ca (Christopher Judge). Serial nawiązuje szczególnie do mitologii egipskiej i nordyckiej, a także do legend arturiańskich.

Z serialem związana jest również seria Stargate: Infinity, dwie serie spin-off pt. Gwiezdne wrota: Atlantyda (2004-2009) oraz Gwiezdne wrota: Wszechświat (2009-2011), a także wiele słuchowisk, książek i gier.

Stargate SG-1 na Hulu w pigułce:

  • Tytuł: Stargate SG-1
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Ocena:  86 / 100
  • Wydawca: MGM

Poza Stargate SG-1 na Hulu warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Stargate SG-1 na Hulu?

Daj nam znać

Jak oglądać Stargate SG-1 na Hulu za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator