Jak oglądać The O.C. na Hulu za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

The O.C.

CROSSING SWORDS Trailer (2020) Robot Chicken Hulu Animated Series HD

Życie na fali (ang. The O.C.) – amerykański serial telewizyjny liczący w sumie cztery sezony. Serial, stworzony przez Josha Shwartza, obrazuje fikcyjne życie młodzieży i ich rodzin zamieszkujących Newport Beach w Hrabstwie Orange w Kalifornii. Życie na fali nadawane było w Stanach Zjednoczonych w latach 2003–2007 oraz w 50 innych krajach na całym świecie, będąc jednym z najpopularniejszych seriali roku 2003.

Fabuła serialu skupia się na postaci Ryana Atwooda, nastolatka z rozbitego domu, który zostaje przygarnięty z ulicy i zaadoptowany przez Sandy’ego i Kirsten Cohen. Z czasem Ryan zaprzyjaźnia się z Sethem, synem Sandy’ego i Kirsten, a także z mieszkającą obok Marissą Cooper oraz jej przyjaciółką Summer Roberts. Czwórka przyjaciół wzajemnie przeżywa najlepsze chwile swojego nastoletniego życia, lecz także wspólnie przechodzi ciężkie zawody sercowe oraz wszelkie przeciwności losu.

Pierwszy odcinek został wyemitowany 5 sierpnia 2003, a ostatni 22 lutego 2007 w telewizji FOX. Ostatni, 4. sezon serialu, nie osiągał już zadawalających wyników oglądalności i stacja FOX zdecydowała się nie zamawiać kolejnego sezonu. Odkupieniem praw do serialu była zainteresowana amerykańska telewizja The CW, część koncernu medialnego Time Warner Company, lecz ostatecznie sprawa przejęcia serialu upadła.

Zobacz więcej  Jak oglądać The Bachelorette na Hulu za darmo?

W Polsce prawa do serialu wykupiła stacja telewizyjna TVN, która wyświetliła pierwszy i drugi sezon w wakacje 2006. Emisja trzeciej serii miała miejsce wiosną 2007 i została zakończona 15 maja. 18 września 2007 na antenie został wyemitowany ostatni odcinek 4 sezonu. Ponadto 20 czerwca TVN Siedem rozpoczęła emisję powtórkową pierwszej i drugiej serii serialu. Ponownie od dnia 12 stycznia na kanale TVN Siedem została wyemitowana 1, 2, 3 i 4 seria.

The O.C. na Hulu w pigułce:

  • Tytuł: The O.C.
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Ocena:  81 / 100
  • Wydawca: Warner Bros.

Poza The O.C. na Hulu warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś The O.C. na Hulu?

Was this post helpful?

Jak oglądać The O.C. na Hulu za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator