Jak oglądać Third Day na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Third Day

Sam Jay: 3 In The Morning | Official Trailer | Netflix

Third Day – amerykański zespół grający Christian rock (rock chrześcijański). Zespół założyli powstał na początku lat 90. w Marietcie w stanie Georgia

Kiedy w 1992 roku kościół, do którego uczęszczał Mark Lee odwiedzali ówcześni muzycy gitarzysta zaproponował grupie młodzieżowej by założyli własny zespół, który mógłby prowadzić uwielbienie w tym właśnie kościele. Wokalistą grupy został Mac Powell. Wkrótce za bębnami zasiadł David Carr, doszedł również basista Tai Anderson.

W 1993 r. Third Day zaczął koncertować w okolicach Atlanty. Mniej więcej w tym właśnie czasie z zespołu postanowił odejść Billy Wilkins. Mimo to (dzięki dochodom z koncertów) grupa wydała swoją pierwszą płytę w liczbie 2000 sztuk. Wkrótce zaczęły się również poszukiwania nowego gitarzysty. Po krótki czasie do zespołu dołączył Brad Avery

Już w pełnym składzie Third Day poszerzył swój obszar koncertowy. Wtedy też podpisał kontrakt z Reunion Records Natychmiast, wznowili oficjalną wersję pierwszego albumu Third Day. Płyta ta została sprzedana się w liczbie 300 tys. kopii i została pozytywnie przyjęta przez krytyków. Wtedy też w czasopiśmie Billboard pojawił się artykuł o owej grupie. Czytamy tam „ Third Day nie jest tylko jednym z najlepszych zespołów chrześcijańskich lat 90., ale również jednym z najlepszych zespołów rockowych, tego okresu”.

W 1996 roku wraz z popularnym wtedy zespołem NewsBoys Third day zagrał jako support podczas 5 koncertów wzdłuż wybrzeża zachodniego. W tym samym roku band otrzymał nominacje do nagrody Dove Award dla nowego Artysty Roku.

W 2001 roku zespół wydał swój pierwszy albym DVD. Po koniec tego roku mieli na swoim koncie w sumie pięć nagród Dove oraz pierwszą nagrodę Grammy, album również zdobył status złotej płyty.

W 2004 roku Third Day wydał płytę Wire i w czerwcu tego samego roku koncertował również w Europie.

Po dwóch latach wydali płytę świąteczną, a w 2008 roku pojawiła się płyta Revelation. Niestety zespół opuścił wtedy gitarzysta Brad Avery. W 2009 roku zespół został wprowadzony w Georgia Music Hall of Fame (muzyczna hala sław w stanie Georgia).

W 2010 roku ukazuje się kolejna płyta zespołu zatytułowana Move. Natomiast w 2012 zespół wydaje najnowszy krążek w swim dorobku artystycznym zatytułowany Miracle.

Third Day na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Third Day
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Rok produkcji: 2013
  • Ocena: 94 / 100

Poza Third Day na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Third Day na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać Third Day na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator