Jak oglądać Weeds na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Weeds

Orange Is the New Black | Staffel 1 | Offizieller Trailer | Netflix

Trawka (ang. Weeds) – amerykański serial, czarna komedia wyprodukowana przez telewizję Showtime. Akcja serialu rozgrywa się w Kalifornii na przedmieściach Los Angeles na osiedlu o fikcyjnej nazwie Agrestic. Później w Ren Mar (patrz Del Mar), a potem w lokacjach blisko Meksyku, których mieszkańcy kupują bądź rozprowadzają marihuanę (stąd tytuł).

Pierwsza seria liczy dziesięć odcinków; była to najlepiej oceniona produkcja Showtime’u w 2005 roku, pokonała nawet ostatnią serię popularnego wtedy Queer as Folk. Premierowe odcinki drugiej serii emitowane były od 14 sierpnia do 30 października 2006 roku, a trzeciej – od 13 sierpnia do 19 listopada 2007. Na początku listopada 2007 telewizja Shotwime potwierdziła stworzenie czwartej, trzynastoodcinkowej, serii, jej emisja rozpoczęła się 16 czerwca 2008. We wrześniu 2010 r. została zamówiona kolejna, siódma seria. Ostatnią serią była seria ósma, której premierowa emisja w stanach jest planowana na lato 2012 roku

W Polsce licencję na serial zakupiła stacja HBO, która w 2006 roku wyemitowała pierwszą serię. W 2007 roku emisja została przeniesiona na kanał HBO Comedy, która dokończyła emisję serialu. Obecnie ósmy sezon emitowany jest na stacji FOX, a oprócz tego od 18 czerwca 2014 roku kanał FilmBox rozpoczął emitować serial od pierwszego odcinka.

Weeds na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Weeds
  • Ograniczenia wiekowe: TV-MA
  • Rok produkcji: 2012
  • Ocena: 85 / 100

Poza Weeds na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Weeds na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać Weeds na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]