Minecraft: Story Mode

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Minecraft: Story Mode – komputerowa gra przygodowa należąca do gatunku wskaż i kliknij, wydana w formie ośmiu odcinków. Za produkcję odpowiada studio Telltale Games przy współpracy z Mojang AB – twórcami oryginalnego Minecrafta. Fabuła produkcji skupia się na odnalezieniu przez głównych bohaterów Zakonu Kamienia i uratowaniu świata przed groźnym potworem – Wither Stormem.

Pierwszy odcinek wydany został w październiku 2015 na komputery z systemem operacyjnym Windows i macOS, konsole PlayStation Vita, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One i Wii U oraz telefony z iOS i Androidem. 22 sierpnia 2017 została wydana kompletna edycja gry na konsolę Nintendo Switch. W grudniu 2018 udostępniono Minecraft: Tryb fabularny na platformie Netflix w postaci serialu interaktywnego.

Gra podzielona jest na osiem odcinków (w tym trzy DLC). Każdy z nich składa się z sześciu rozdziałów.

Zdecydowana większość odcinków, została oceniona pozytywnie, zdobywając od 64 do 73 na 100 możliwych punktów w serwisie Metacritic. Wyjątek stanowi Odcinek 2 Assembly Required który został oceniony jako średni, zdobywając 59 na 100 możliwych punktów.

Daj nam znać

Minecraft: Story Mode

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]