Santa Clarita Diet

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Santa Clarita Diet – amerykański serial telewizyjny (horror-komedia) wyprodukowany przez Kapital Entertainment, KatCo, Flower Films, Garfield Grove oraz Olybomb Entertainmen, którego twórcą jest Victor Fresco. Wszystkie 10 odcinków pierwszej serii zostało udostępnionych 3 lutego 2017 roku na platformie Netflix.

27 kwietnia 2019 roku, Netflix ogłosił zakończenie produkcji serialu po trzech sezonach.

Serial skupia się na Sheili i Joelu Hammond, małżeństwie agentów nieruchomości mieszkających w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles wraz z córką Abby. Pewnego dnia żona w niewyjaśniony sposób umiera, powraca z zaświatów i staje się zombie. Do przeżycia potrzebuje świeżego ludzkiego mięsa, ale równocześnie jako agent nieruchomości musi pracować z mężem i kontrolować swój apetyt w obecności jego oraz klientów. Kobieta zjada tylko osoby, które w jakiś sposób oceni jako złe lub gdy ją z różnych względów zdenerwują.

Zobacz więcej  Tom Ellis

Film ukazuje przemianę zwykłej, skromnej i wstydliwej kobiety z amerykańskiego przedmieścia w odważną i przebojową osobę, która korzysta z pełni życia. Docenia przy tym swoje człowieczeństwo. W konstrukcji opowieści możliwe jest odnalezienie wątków nietzscheańskich. Jeden z bohaterów stwierdza, że podczas przemiany w zombie pełną władzę nad jednostką uzyskuje id (według Zygmunta Freuda siedlisko instynktów oraz popędów). Bohaterką zawiaduje więc w tym kontekście jej zwierzęce ja.

Netflix

Netflix

Netflix

Netflix

19 marca 2016 roku platforma Netflix zamówiła pierwszy sezon serialu, w którym główne role zagrają Timothy Olyphant i Drew Barrymore.
W maju 2016 roku Ricardo Chavira i Skyler Gisondo dołączyli do obsady.
W czerwcu 2016 roku ogłoszono, że Liv Hewson, Richard T. Jones i Mary Elizabeth Ellis dołączyli do komedii.
W lipcu 2016 roku Joy Osmanski dołączyła do obsady w serialu, w którym wcieli się w rolę Alondry, spokojnej kobiety.

Zobacz więcej  Marvel Television

29 marca 2017 roku platforma Netflix zamówiła 2 serię.

Pod koniec lipca 2017 roku, poinformowano, że Zach Knighton dołączył do obsady w drugim sezonie komedii

7 maja 2018 roku, platforma przedłużyła seria o trzeci sezon

Was this post helpful?

Santa Clarita Diet

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator