The Kissing Booth 2

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Kissing Booth 2 – amerykańsko-brytyjska komedia romantyczna z 2020 roku w reżyserii Vince’a Marcello, nakręcona na podstawie scenariusza Marcella i Jaya Arnolda. Obraz jest kontynuacją filmu The Kissing Booth z 2018 roku. Film oparty jest na podstawie książek Beth Reekles The Kissing Booth, w filmie występują m.in. Joey King, Joel Courtney i Jacob Elordi.

Premiera filmu miała miejsce 24 maja 2020 roku na platformie Netflix. Podobnie jak poprzednik, film otrzymał negatywne recenzje od krytyków. Trzecia część ma mieć premierę w 2021 roku.

Elle Evans (Joey King) właśnie przeżyła najbardziej romantyczne lato w życiu u boku swojego odmienionego chłopaka, wcześniej owianego złą sławą awanturnika Noaha Flynna (Jacob Elordi). Teraz Noah idzie na Harvard, a Elle wraca do liceum, gdzie czeka ją jeszcze jeden rok nauki. Dziewczyna staje przed nowymi wyzwaniami: z jednej strony związek na odległość, z drugiej nauka, by dostać się na wymarzoną uczelnię z najlepszym przyjacielem Lee (Joel Courtney). Dodatkowo wszystko komplikuje bliska przyjaźń z nowym, charyzmatycznym kolegą z klasy, Marco (Taylor Zakhar Perez). Tymczasem Noah zaprzyjaźnia się z „idealną” koleżanką ze studiów (Maisie Richardson-Sellers), przez co Elle musi zdecydować, na ile mu ufa i do kogo tak naprawdę należy jej serce.

Zobacz więcej  After Life

W lutym 2019 roku ogłoszono, że Joey King, Joel Courtney i Jacob Elordi zagrają w filmie, a Vince Marcello wyreżyseruje scenariusz, który napisał wraz z Jayem Arnoldem. Netflix jest dystrybutorem filmu. W maju 2019 roku do obsady filmu dołączyli Maisie Richardson-Sellers i Taylor Zakhar Perez, a Meganne Young, Carson White i Molly Ringwald ponownie wcielili się w swoje role.

Zdjęcia, które odbywały się w RPA, zakończyły się w sierpniu 2019 roku.

Film został wydany 24 lipca 2020 roku w serwisie Netflix . Był to najczęściej oglądany film w tygodniu premiery. W swoim drugim tygodniu zajął drugie miejsce, a Forbes uznał go za „jeden z najpopularniejszych filmów wszechczasów na platformie” .

Zobacz więcej  Alex Lawther

Na stronie Rotten Tomatoes, film uzyskał 27% pozytywnych opinii na podstawie 33 recenzji, ze średnią oceną 4,29 / 10. W serwisie Metacritic film ma średnią ocenę 39 na 100, na podstawie 12 krytyków, co wskazuje na „dość negatywne recenzje”.

Po premierze drugiej części okazało się, że trzecia część była kręcona jedna po drugiej. Z informacji wynika, że trzecia część ma mieć premierę w 2021 roku.

Was this post helpful?

The Kissing Booth 2

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator