White Lines

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

White Lines – brytyjsko-hiszpański serial telewizyjny stworzony przez Álexa Pinę. Pierwszy sezon z 10 odcinkami został wyemitowany w serwisie Netflix 15 maja 2020.

Axel, brat główniej bohaterki (Zoe Collins), dwadzieścia lat po zaginięciu zostaje znaleziony martwy. W młodości uciekł od rodziny z Manchesteru na Ibizę, gdzie został uznanym DJ. Zoe postanawia pojechać na wyspę i zbadać przyczyny śmierci brata, zwłaszcza że sprawa wkrótce ma się przedawnić, a miejscowa policja nie jest chętna do wznawiania śledztwa i rozwiązania zagadki. Zoe musi więc przeprowadzić je na własną rękę. Akcja bieżąca przeplata się z retrospekcjami z historii Axela i jest ubarwiona krajobrazami Ibizy.

W październiku 2016 ogłoszono, że Netflix zamówił serial, który miał wyreżyserować Álex Pina. W czerwcu 2019 do obsady zostali zaangażowani: Laura Haddock, Marta Milans, Juan Diego Botto, Nuno Lopes, Daniel Mays, Laurence Fox i Angela Griffin. Kręcenie zdjęć rozpoczęto w czerwcu 2019 na Balearach (prace te trwały do października 2019).

Ocena na stronie internetowej Rotten Tomatoes wyniosła 63%. Jeden z głosów krytycznych brzmiał: „Smaczna tajemnica, White Lines to piękny obraz do obejrzenia, nawet jeśli nie ma zbyt wiele pod jego warstwą zewnętrzną”. W Metacritic miał średnią ważoną ocenę 50 na 100, opartą na opinii siedmiu krytyków, co wskazuje na „mieszane lub średnie recenzje”.

Daj nam znać

White Lines

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator