Maggie Civantos

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Image by/from Sergi Miralles

Maggie Civantos (ur. 28 grudnia 1984 w Maladze) – hiszpańska aktorka, najbardziej znana z roli Macareny Ferreiro w serialu Uwięzione.

Urodziła się w 1984 roku jako córka piosenkarki i technika dźwięku. Nazwano ją imieniem postaci Maggie Gioberti, granej przez Susan Sullivan, w serialu telewizyjnym Falcon Crest.

Swoją karierę rozpoczęła dzięki serialowi Escenas de matrimonio, zastępując aktorkę Mar Saura. Zagrała również w hiszpańskich serialach telewizyjnych Hospital central i Yo soy Bea. W 2008 roku wystąpiła w serialu Eva y kolegas i zagrała Angélicę w serialu Arrayán.

Zobacz więcej  Luke Cage (postać)

W 2014 r. po raz pierwszy zagrała poważną rolę Fanny w Bienvenidos al Lolita. Jej najważniejszą rolą była Macarena, główna bohaterka serialu Uwięzione z 2015 r. W 2017 r. wystąpiła w pierwszym hiszpańskim serialu wyemitowanym przez Netflixa, Telefonistki, obok między innymi Blanki Suárez.

Zobacz więcej  Drodzy biali!

9 września 2019 roku odbyła się premiera serialu Malaka, w którym aktorka gra główną rolę. W 2020 r. powróciła jako Macarena w spin offie Uwiezione: El oasis wraz z Najwą Nimri.

Was this post helpful?

Maggie Civantos

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator