Jak oglądać How I Met Your Mother na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

How I Met Your Mother

Forgetting Sarah Marshall Official Trailer #1 - Jason Segel, Mila Kunis Movie (2008) HD

Jak poznałem waszą matkę (tytuł oryg. How I Met Your Mother, często używany akronim HIMYM) – serial telewizyjny produkowany w latach 2005–2014 przez stację CBS.

Stworzony został przez Craiga Thomasa i Cartera Baysa. Inspirację stanowił pomysł, aby „napisać o naszych przyjaciołach i głupich rzeczach, jakie robiliśmy w Nowym Jorku”. Postać Teda oparta została w luźny sposób na Baysie, natomiast postaci Marshalla i Lilly na Thomasie i jego żonie.

Serial nazywany jest „odwrotną historią miłosną”. Struktura tego serialu jest inna od typowej. Występuje tu wiele powiązań, w każdym odcinku pojawiają się retrospekcje. Często mamy do czynienia z niechronologicznym przedstawieniem zdarzeń. Widz najpierw dowiaduje się, że coś się zdarzyło, natomiast wyjaśnienie, co spowodowało te zdarzenia, następuje później. Stosowane jest także przedstawianie tych samych zdarzeń z odmiennych punktów widzenia lub przedstawienie alternatywnego rozwoju wypadków. Z tych względów serial ten nie jest nagrywany przed publicznością. Wykorzystano w nim narrację z przyszłości.

Premiera serialu w amerykańskiej stacji CBS miała miejsce 19 września 2005. Ostatnie dwa odcinki serialu zostały wyemitowane 31 marca 2014. W Polsce serial oglądać można było na kanale Comedy Central. 1 stycznia 2019 roku serial pojawił się w ofercie platformy Netflix.

How I Met Your Mother na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: How I Met Your Mother
  • Ograniczenia wiekowe: TV-PG
  • Rok produkcji: 2014
  • Ocena: 94 / 100

Poza How I Met Your Mother na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś How I Met Your Mother na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać How I Met Your Mother na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]