Szkoła dla elity

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Image by/from Netflix

Szkoła dla elity (hisz. Élite; ang. Elite) – hiszpański serial młodzieżowy z 2018 roku, stworzony dla platformy Netflix przez Carlosa Montero i Darío Madronę.

Po zawaleniu się szkoły troje przyjaciół z klasy robotniczej – Samuel, Nadia i Christian – otrzymuje stypendium w ramach rekompensaty od firmy budowlanej odpowiedzialnej za złą konstrukcję budynku. Ich edukacja jest kontynuowana w Las Encinas, najbardziej ekskluzywnej prywatnej szkole w Hiszpanii. Cała trójka jest początkowo wykluczona przez bogatych studentów z ich zamkniętego środowiska, a szyderstwo i drwiny to tylko początek. Pewnego dnia w Las Encinas dochodzi do morderstwa.

Zobacz więcej  GO! Żyj po swojemu

Po ujawnieniu mordercy Mariny, drugi sezon przygotowuje widzów do zniknięcia Samuela. Tymczasem troje nowych uczniów – Valerio, Rebeca i Cayetana – dołączają do szkoły, z czego każdy z nich ma swoje mroczne sekrety. Zaprzyjaźniają się z uczniami w klasie, podczas gdy Samuel kontynuuje swój plan oczyszczenia swojego brata, Nano, oskarżonego o zabójstwo Mariny.

Studenci rozpoczynają ostatni semestr w Las Encinas. Polo i Cayetana są pozostawieni jako wyrzutkowie przez swoich rówieśników, Lu i Nadia walczą o stypendium na Columbia University, a Samuel i Guzman kontynuują spisek mający na celu doprowadzenie do sprawiedliwości za zbrodnie mordercy Mariny.
Niestety, kolejna śmierć w klasie uruchamia nowe śledztwo. Uczniowie spoglądają w przyszłość, a jednocześnie mierzą się z konsekwencjami swoich działań z przeszłości.

Zobacz więcej  Starbucks

2019

Was this post helpful?

Szkoła dla elity

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator