Jak oglądać Annie na Netflix za darmo?

Annie

Annie Official Final Trailer (2014) - Jamie Foxx, Quvenzhané Wallis Movie HD

Annie, właśc. Anne Lilia Berge Strand (ur. 21 listopada 1977 w Trondheim) – norweska piosenkarka pop i didżejka z Bergen.

Od 1993 członkini dziewczęcej grupy indierockowej Suitcase. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła działalność jako DJ, zapoznając się z lokalną sceną muzyki tanecznej. W tym okresie poznała Tore Andreasa Kroknesa, przyszłego chłopaka i zarazem współtwórcę wczesnych singli Annie.
Pierwszy singel Greatest Hit, wykorzystujący fragment przeboju Madonny Everybody wydała w 1999. Kolejny – I Will Get On – dwa lata później w 2001. W tym samym roku Tore Kroknes umiera w wieku 23 lat na skutek problemów z układem krążenia.

Po okresie depresji wraca do działalności muzycznej. W marcu 2003 roku podpisuje kontrakt z brytyjską wytwórnią 679 Recordings, następnie nawiązuje współpracę z producentem Richardem X (udzielając się wokalnie na Just Friends z płyty X-Factor Volume 1). Dalsza współpraca prowadzi do wydania we wrześniu 2004 roku singla Chewing Gum (m.in. 25 miejsce na brytyjskiej liście przebojów) oraz debiutanckiego albumu Anniemal. Została nagrodzona kilkoma nagrodami norweskiego przemysłu muzycznego.

Zobacz więcej  Jak oglądać Kung Fu Panda 3 na Netflix za darmo?

Annie na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Annie
  • Ograniczenia wiekowe: PG
  • Rok produkcji: 1982
  • Ocena: 68 / 100

Poza Annie na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Annie na Netflix?

Jak oglądać Annie na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator