Jak oglądać For the Glory na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

For the Glory

For the Glory (pełna nazwa For the Glory: A Europa Universalis Game) – komputerowa gra strategiczna wyprodukowana przez szwedzkie studio Crystal Empire Games, stanowiąca oficjalną modyfikację gry komputerowej Europa Universalis II. Została wydana w ramach dystrybucji cyfrowej w 2009 roku przez wytwórnię Paradox Interactive. For the Glory jest osadzona w okresie historycznym 1419–1819 i pozwala graczowi na zarządzanie wybranym państwem, rozbudowując je poprzez aktywne działanie w handlu i dyplomacji, prowadzenie wojen i kolonizację odkrytych terenów.

For the Glory jest w dużej mierze oparta na modelu rozgrywki prezentowanym przez Europę Universalis II, wprowadzając do niego nieznaczne poprawki. Interfejs gry został dostosowany do możliwości ówczesnych jej komputerów, jak również przejął usprawnienia znane z gry Paradoksu Europa Universalis III (system powiadomień oraz walki). For the Glory dla zwiększenia wiarygodności rozgrywki w stosunku do pierwowzoru wprowadziła liczne wydarzenia historyczne, częściowo zapożyczone z fanowskiej modyfikacji Alternative Grand Campaign / Event Exchange Project (AGCEEP).

Zobacz więcej  Jak oglądać F.R.E.D.I. na Netflix za darmo?

Dzieło Crystal Empire Games nie wzbudziło entuzjastycznej reakcji krytyków, głównie ze względu na przestarzały interfejs graficzny oraz niestabilne działanie trybu gry wieloosobowej. Część recenzentów doceniła jednak odświeżenie gry z 2001 roku i uczynienie jej przystępniejszą dla użytkownika.

For the Glory na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: For the Glory
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Rok produkcji: 2012
  • Ocena: 92 / 100

Poza For the Glory na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś For the Glory na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać For the Glory na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator