Jak oglądać Isolation na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Isolation

Isolation – pierwszy singel amerykańskiej formacji Alter Bridge z jej trzeciego albumu studyjnego AB III. 6 września 2010 został udostępniony do darmowego przesłuchania na oficjalnej stronie internetowej wytwórni Roadrunner, natomiast 26 września ukazał się w sklepach w formacie CD oraz w sieci przez digital download.

Gitarzysta formacji Mark Tremonti przyznał, że jest to jak do tej pory najcięższy singel wydany przez zespół. Utwór zawiera bardzo mroczny tekst traktujący o “agonii uczucia bycia wyizolowanym”.

Główne solo gitarowe w tym utworze grane jest przez wokalistę i gitarzystę rytmicznego Myles’a Kennedy’ego, dwie mini-solówki oraz wokal wspierający wykonuje Mark Tremonti.

Wideoklip do tego utworu ukazał się 6 grudnia 2010.

Utwór spotkał się z ogólnym uznaniem. Choć pierwotnie wydany tylko w Wielkiej Brytanii, zadebiutował na 34. na Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks w październiku, a kilka aktywnych stacji radiowych w Stanach Zjednoczonych miało ten utwór w regularnej rotacji kilka tygodni przed premierą w tym kraju, gdzie stał się najczęściej granym utworem przez tamtejsze radiostacje. 12 stycznia 2011 osiągnął 1. miejsce na liście Hot Mainstream Rock Tracks.

Isolation na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Isolation
  • Ograniczenia wiekowe: 18+
  • Rok produkcji: 2005
  • Ocena: 64 / 100

Poza Isolation na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Isolation na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać Isolation na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator