Jak oglądać Power Rangers Super Megaforce na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Power Rangers Super Megaforce

POWER RANGERS 2017: NEUER DEUTSCHER ACTION-TRAILER German Deutsch (2017) HD

Power Rangers Megaforce oraz Power Rangers Super Megaforce – dwudziesty i dwudziesty pierwszy sezon amerykańskiego serialu dla dzieci i młodzieży Power Rangers, oparty na japońskich serialach tokusatsu Tensō Sentai Goseiger (Megaforce) oraz Kaizoku Sentai Gokaiger (Super Megaforce).

Seria Power Rangers Megaforce/Super Megaforce liczy łącznie 42 odcinki (22+20) i stanowiła część obchodów 20-lecia serialu Power Rangers, których punktem kulminacyjnym był finałowy odcinek sezonu – Legendary Battle, w którym powracają wszyscy rangersi z poprzednich serii, zaś w część z nich wcielili się oryginalni odtwórcy tych ról.

W przeciwieństwie do Power Rangers Samurai/Super Samurai, oba sezony Power Rangers Megaforce bazują na materiałach z dwóch różnych seriali z serii Super Sentai (Seria Megaforce bazuje na materiale filmowym z Tensō Sentai Goseiger, zaś Super Megaforce z Kaizoku Sentai Gokaiger).

Premiera produkcji odbyła się 2 lutego 2013 roku w Stanach Zjednoczonych, na antenie stacji Nickelodeon. Finałowy odcinek został wyemitowany 22 listopada 2014 roku na tym samym kanale.

Polska premiera serii Power Rangers Megaforce miała miejsce 8 października 2013 roku na antenie stacji Cartoon Network. Z kolei polska premiera sezonu Power Rangers Super Megaforce odbyła się 19 sierpnia 2016 roku w serwisie Netflix. Oba sezony są dostępne w tym serwisie w wersji z polskimi napisami.

Power Rangers Super Megaforce na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: Power Rangers Super Megaforce
  • Ograniczenia wiekowe: TV-Y7
  • Rok produkcji: 2014
  • Ocena: / 100

Poza Power Rangers Super Megaforce na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Power Rangers Super Megaforce na Netflix?

Daj nam znać

Jak oglądać Power Rangers Super Megaforce na Netflix za darmo?

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]