Jak oglądać Return na HBO za darmo?

Return

Justice League Snyder Cut (2021) Trailer Concept 2 | HBO Max

Enter – przycisk na klawiaturze, w większości programów służący do wyboru domyślnej dla danego okna lub innej wybranej przez użytkownika akcji bądź zakończenia akapitu w edytorach tekstu. W niektórych klawiaturach oznaczony jest jako Return, co nawiązuje do funkcji tego klawisza w maszynach do pisania – czyli przejścia do nowej linii i powrotu karetki. Stąd też ikoną umieszczaną na klawiszu Enter jest zazwyczaj strzałka w dół i w lewo. Na większości klawiatur znajdują się dwa Entery: jeden w bloku alfanumerycznym, używany najczęściej, a drugi (tzw. szary) w bloku numerycznym. Oba klawisze są rozróżnialne dla systemu operacyjnego, więc ich działanie może być różne (domyślnie jest takie samo).

W popularnych edytorach tekstu wyróżnia się szereg rodzajów Entera, zależnie od funkcji:

Enter zwykły kończy akapit i przerzuca kursor do nowej linii. Stosowany do podziału tekstu na akapity. Podział wiersza w składni typu wiki wymaga użycia dwóch znaków enter, gdyż pojedynczy jest widoczny tylko w edytorze.

Zobacz więcej  Jak oglądać Jonah From Tonga na HBO za darmo?

Enter miękki kończy wiersz i przerzuca kursor do nowej linii, lecz nie otwiera nowego akapitu. Stosowany do łamania tytułów, a także do usuwania zawieszek (choć tu lepszym rozwiązaniem jest twarda spacja). Kombinacja: Shift+Enter.

Enter stronicujący kończy akapit i przerzuca kursor na nową stronę. Stosowany do ręcznego podziału tekstu na strony czyli wstawiania podziału strony. Kombinacja: Ctrl+Enter.

Return na HBO w pigułce:

  • Tytuł: Return
  • Ograniczenia wiekowe:
  • Ocena: 80 / 100
  • Lata emisji: 2000-2009

Poza Return na HBO warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś Return na HBO?

Jak oglądać Return na HBO za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator