Jak oglądać The Undertaker na Netflix za darmo?

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

The Undertaker

The Undertaker, właśc. Mark William Calaway (ur. 24 marca 1965 w Houston w Teksasie) – amerykański wrestler.

Calaway rozpoczął karierę wrestlera w World Class Championship Wrestling (WCCW) w 1987. W 1990, po zakończeniu dwuletniej współpracy z World Championship Wrestling (WCW), Calaway podpisał kontrakt z World Wrestling Federation (WWF, obecnie WWE). Z federacją związany jest do dzisiaj, co czyni go jednym z najdłużej pracujących wrestlerów WWE. Calaway jest uważany za jednego z najlepszych zapaśników w historii.

Pierwotny wizerunek The Undertakera opierał się na motywach strachu, mroku i śmierci; postać posiadała siły nadprzyrodzone i często wykorzystywała je, by zastraszać przeciwników. W roku 2000 zrezygnowano z gimmicku „nieumarłego” na rzecz wizerunku motocyklisty; Undertaker wjeżdżał na arenę na motocyklu, stałymi elementami jego ubioru były okulary przeciwsłoneczne i bandany. W 2004 przywrócono poprzedni gimmick postaci nadnaturalnej. The Undertaker jest w scenariuszu starszym bratem innego wrestlera WWE, Kane’a, z którym zarówno rywalizował, jak i współpracował, tworząc z nim tag team The Brothers of Destruction.

The Undertaker znany jest z serii zwycięstw, prowadzonej na galach z cyklu WrestleMania. Przed przegraną Undertakera w walce z Brockiem Lesnarem na WrestleManii XXX, „The Streak” liczył 21 zwycięstw z rzędu. The Undertaker jest czterokrotnym zdobywcą WWF/WWE Championship i trzykrotnym posiadaczem World Heavyweight Championship. Jest również zwycięzcą Royal Rumble matchu z 2007 roku.

Zobacz więcej  Jak oglądać Off the Rails na Netflix za darmo?

Po WrestleManii 36, w walce wieczoru której Undertaker pokonał AJ’a Stylesa, WWE opublikowało 5-odcinkową serię dokumentów The Last Ride, traktujących o latach 2017-2020 z punktu widzenia samego Calawaya. W ostatnim, opublikowanym 21 czerwca 2020, Calaway stwierdził, że „nie czuje [już] potrzeby powrotu do ringu”; jego oficjalny status aktywności zawodowej pozostaje jednak niepotwierdzony.

The Undertaker na Netflix w pigułce:

  • Tytuł: The Undertaker
  • Ograniczenia wiekowe: 18+
  • Rok produkcji: 1988
  • Ocena: 93 / 100

Poza The Undertaker na Netflix warto zobaczyć też:

Czy oglądałeś The Undertaker na Netflix?

Was this post helpful?

Jak oglądać The Undertaker na Netflix za darmo?

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator