Kochane kłopoty

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Kochane kłopoty (tytuł oryginalny Gilmore Girls) – amerykański serial komediodramatyczny emitowany od 5 października 2000 do 15 maja 2007 roku przez telewizje The WB. Sezon pierwszy wyemitowany w 2000 roku miał 21 odcinków, natomiast sezony od drugiego do siódmego miały po 22 odcinki. Ukazuje losy matki i córki: Lorelai i Rory Gilmore. Pod koniec lipca 2016 Netflix zapowiedział datę i wypuścił pierwszy teaser odcinków specjalnych zatytułowanych Kochane Kłopoty. Rok z życia (j. ang. Gilmore Girls: A Year in the Life.) Każdy z odcinków trwa około 90 minut i odnosi się do jednej z pór roku poczynając od zimy. Premiera wszystkich odcinków odbyła się 25 listopada 2016. Te odcinki zostały wyprodukowane przez telewizję The CW.
Kochane kłopoty zostały uhonorowane wieloma nagrodami, w tym m.in. Nagrodą AFI i dwoma Viewers for Quality Television Awards. Gwiazda filmu, Lauren Graham, została nominowana do Złotego Globu dla Najlepszej Aktorki oraz do przyznawanej przez Stowarzyszenie Aktorów Telewizyjnych nagrody za najlepszą rolę kobiecą, uhonorowano ją również Nagrodą Telewizyjnego Kina Rodzinnego. Alexis Bledel z kolei otrzymała Nagrodę dla Młodych Artystów i Nagrodę Telewizyjnego Kina Rodzinnego. Serial „Kochane Kłopoty został uznany przez „TV (The Book): Two Experts Pick the Greatest American Shows of All Time” oraz magazyn Time jako jeden ze 100 najlepszych telewizyjnych programów wszech czasów

Zobacz więcej  Kapitan Majtas

Lorelai pochodzi z bogatej rodziny, w wieku szesnastu lat zachodzi w ciążę, po urodzeniu córki Rory wyprowadza się – można nawet powiedzieć, że ucieka – z domu rodziców. Od tamtego czasu musi radzić sobie sama, łącząc obowiązki matki z pracą zarobkową. Przez wiele lat życia tylko we dwójkę między matką a córką rodzi się niezwykła przyjaźń.

Zobacz więcej  Alexa & Katie

Was this post helpful?

Kochane kłopoty

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator