Fate: The Winx Club Saga

Jak oglądać {netflix3wiki} na Netflix

Fate: The Winx Club Saga – serial telewizyjny wyprodukowany przez Archery Pictures w kolaboracji z Rainbow S.p.A.. Fabuła serialu jest oparta na animowanej produkcji studia Rainbow, Klub Winx.

Premiera serii przewidziana jest na 2020 rok.

W pozostałych rolach obsadzeni zostali: Eve Best (dyrektorka Dowling), Robert James-Collier (Silva), Josh Cowdery, Alex Macqueen, Eva Birthistle oraz Leah Minto (Kat).

Już w 2011 roku w wywiadzie dla Screen International, Iginio Straffi wspomniał, że chciałby żeby seria Klub Winx została zaadaptowana w formie filmu live action.

Zobacz więcej  Miss Americana

W marcu 2018 roku ogłoszono powstawanie adaptacji serialu w formie serii live action na zlecenie platformy Netflix. Powstaniem adaptacji zajmuje się firma Rainbow Group we współpracy z Archery Pictures. Seria ma składać się z sześciu odcinków. Showrunnerem serii jest Brian Young, który pracował wcześniej przy serii Pamiętniki wampirów; jest on także producentem wykonawczym serialu, razem z Judy Counihan, Krisem Thykierem oraz Iginio Straffim. Reżyserią serii zajęli się Hannah Quinn i Lisa James Larsson.

Zobacz więcej  BBC

Produkcję serii rozpoczęto w sierpniu 2019 roku. W tym samym miesiącu zorganizowano casting poszukując młodych ludzi do zagrania ról nastolatków w serialu.

Zdjęcia do serialu wykonano w mieście Wicklow w Irlandii; zdjęcia w znajdujących się w tym mieście Ardmore Studios, w którym wcześniej wykonano także zdjęcia do serialu Wikingowie, rozpoczęto we wrześniu.

Was this post helpful?

Fate: The Winx Club Saga

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator