The Kominsky Method

The Kominsky Method – amerykański serial internetowy (komedia) wyprodukowany przez Chuck Lorre Productions oraz Warner Bros. Television, którego twórcą jest Chuck Lorre.
Wszystkie 8 odcinków pierwszej serii zostało udostępnionych 16 listopada 2018 roku na platformie Netflix.

Akcja serialu kręci się wokół Sandy’ego Kominskiego, który był znanym i docenianym aktorem wiele lat temu. Jego sława przeminęła, dlatego został trenerem teatralnym, a studio nazwał swoim nazwiskiem, „The Kominsky Method”. Jego najlepszy przyjaciel, a zarazem agent-Norman Newlander- traci żonę – kobieta umiera na raka. Mężczyźni razem zastanawiają się nad sensem swojego istnienia oraz zmagają się z wyborami dnia codziennego. Kominsky podczas jednych z zajęć spotyka kobietę, którą zaczyna darzyć głębokim uczuciem. Niestety żadne z nich nie wie co zrobić, aby ich związek się udał. W tym samym czasie agent aktora nadal zmaga się z bólem po śmierci żony. Dodatkowo nie jest w stanie pomóc córce uzależnionej od narkotyków.

Zobacz więcej  Jerzy Rosołowski

W sierpniu 2017 roku ogłoszono, że Netflix zamówił pierwszy sezon serialu, w którym główne role zagrają Alan Arkin oraz Michael Douglas.

W styczniu 2018 roku poinformowano, że Nancy Travis, Lisa Edelstein, Sarah Baker, Susan Sullivan, Emily Osment, Graham Rogers, Ashleigh LaThrop, Jenna Lyng Adams, Melissa Tang oraz Casey Brown dołączyli do obsady serialu
.

Zobacz więcej  Los Pepes

18 stycznia 2019 roku, platforma Netflix ogłosiła zamówienie drugiego sezonu.

Na początku lutego 2019 roku, poinformowano, że Paul Reiser, Jacqueline Bisset i Jane Seymour zagrają w drugim sezonie. Drugi sezon produkcji zadebiutuje 25 października na Netflixie.

Was this post helpful?

The Kominsky Method

A może poprostu skorzystaj ze...

streamlocator